cast.


Valerie Bernard, lat 17. Z natury jestem miła i przyjacielska, ale kiedy ktoś mnie zdenerwuje lub straci zaufanie w moich oczach, potrafię pokazać swoją złą stronę. Ludzie mówią, że jestem stanowcza i pracowita oraz szczera, czasami aż za bardzo. Interesuję się fotografią i to jedyne hobby, które pochłania mnie w 100%. Kiedyś próbowałam swoich sił w tańcu, jednak skończyło się to wielką porażką i kontuzją kolana, którą odczuwam do dziś. 

'Wall wrapped all the way around my heart but you can't fly unless you let yourself fall'Samantha Debreu, lat. 17. Choć ludzie uważają mnie za pozerkę, w środku jestem delikatna, wrażliwa i czuła na cierpienie, które nie opuszcza mnie na krok. Wciąż winię swój ulubiony zespół za wysokie oczekiwana względem chłopaków i dlatego przed snem, lubię wyobrażać sobie 'co by było gdyby..' z nimi w roli głównej. Moją pasją jest gra na perkusji, o czym dokładnie przekonali się sąsiedzi. Kilka lat temu moi rodzice zginęli w wypadku, co sprawiło, że zamieszkałam z moją babcią.

'I mey seen crazy or painfully shy, but If you would just look me in the eye, you were known that I'm not a stranger'Liam Payne {l.18}, Zayn Malik {l. 19}, Harry Styles {l. 18},
Louis Tomlinson {l.20} & Niall Horan {l.18}


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz